wt.. lip 23rd, 2024

Wspaniałym miejscem na spędzenie urlopu z rodziną z pewnością jest jej park krajobrazowy orlich gniazd, możemy cieszyć się dziką przyrodą, zwiedzać znane średniowieczne zamki.

Z pewnością jest to oferta dla osób które lubią ciszę oraz spokój, możemy udać się na długie piesze wędrówki czy też wynająć rower. Z pewnością jest to miejsce które zapewni nam udany wypoczynek, możemy znaleźć tu wiele atrakcji turystycznych to doskonałe miejsce na wypoczynek całą rodziną. Możemy wynająć wygodne apartamenty w przystępnej cenie, które mogą pomieścić nawet 6 osób, przykładowy apartament ma 65m2, aneks kuchenny i wiele udogodnień.

Spokojny urlop na jurze krakowsko-częstochowskiej

Wygodny wypoczynek dla osób lubiących dziką przyrodę

Jura krakowsko-częstochowska to jedno z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych w naszym kraju, rozciąga się od Częstochowy aż do Krakowa. Znajdziemy tutaj wspaniałe krajobrazy, okazałe białe ostańce które są charakterystyczne dla tego obszaru. Z pewnością jest to miejsce które pokochają osoby które lubią aktywny wypoczynek, możemy tutaj skorzystać z wielu różnych sportów, zatem możemy połączyć zwiedzanie z aktywnością i sportem. Znajdziemy tu setki kilometrów szlaków rowerowych możemy także udać się nas długi spacer, może być to odpoczynek dla osób które na co dzień pracują w zatłoczonych miastach, poszukują kontaktu z przyrodą.

Znajdziemy tutaj przykładowo zamek Ogrodzieniec czy też zamek Tenczyn, niedaleko znajduje się także wyjątkowa pustynia Błędowska oraz Ojcowski Park Narodowy. Z bardziej znanych miejsc do zobaczenia będzie szlak orlich gniazd, alpakarnia czy też jaskinie. Jako ciekawostkę warto odnotować iż w tutejszym zamku kręcony był serial Wiedźmin. Oczywiście znajdziemy tutaj wiele rozrywek zarówno dla osób dorosłych jak również najmłodszych.

Z pewnością dużą atrakcją dla najmłodszych może być boże narodzenie na jurze, możemy wynająć ekskluzywny apartament, przyjechać wraz z dziećmi. W czasie bożego narodzenia przygotowano moc atrakcji, najmłodsi z pewnością będą mogli liczyć na wizytę świętego mikołaja. Ośrodek przygotował bardzo wiele atrakcji dla osób w różnym wieku, z pewnością spędzenie bożego narodzenia na jurze to wybór dla osób które chcą wypocząć, porzucić świąteczne przygotowania, chcę w sposób spokojny i wygodny spędzić święta z całą rodziną.