pt.. mar 1st, 2024

Wybierając wodę zamiast napojów gazowanych i słodzonych to zdrowsze rozwiązanie, ale nie znaczy to, że trzeba kupować wodę butelkowaną.

Woda butelkowana może być droga, jeśli zsumujesz pieniądze, które na nią wydajesz, dodatkowo jednorazowe butelki plastikowe zaśmiecają środowisko i zalegają na wysypiskach śmieci. Aby odpowiednio nawodnić organizm możemy używać dzbanków z wkładami filtrującymi, i w ten sposób oczyszczać wodę z kranu, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Oszczędzaj pieniądze używając dzbanka z filtrem do wody

Dzbanek z filtrem to smaczniejsza woda z kranu

Woda z kranu filtrowana w dzbanku nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze i zrezygnować z kupowania wody w plastikowych butelkach, ale zapewnia ten sam ożywczy smak, jakiego oczekujesz od wody kupowanej w sklepie. Powszechnym zanieczyszczeniem wody z kranu są metale ciężkie, jak rtęć, ołów, arsen i chociaż występują one tylko w niewielkich stężeniach, mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Dodatkowo obecny w wodzie pitnej chlor powoduje nieprzyjemny zapach i smak, możemy jednak filtrować wodę z kranu i bezpiecznie ją pić.

Dzbanek z filtrem do wody może podnieść jakość i walory smakowe wody pitnej, abyśmy chętniej nawadniali swój organizm każdego dnia. Czysta woda ułatwia transport minerałów i składników odżywczych w całym ciele. Uzyskanie tego optymalnego poziomu składników odżywczych nie tylko poprawia samopoczucie i wygląd, ale także pomaga usprawnić cały proces trawienia oraz wspomaga odchudzanie. Dodatkowo woda pomaga nam usunąć toksyny z organizmu, skutecznie je wypłukując.

Wiele osób każdego dnia pije kawę i herbatę. Bardzo istotną zaletą, jaką posiadają filtry wody do dzbanka Dafi Astra 3.0 l, jest to, że gorące napoje będą nam bardziej smakowały, a na naczyniach i czajnikach nie będzie brzydkich osadów i nalotów z kamienia. Oznacza to również, że rzadziej będzie trzeba używać odkamieniacza w czajniku czy ekspresie, ponieważ kamień nie będzie się tak szybko osadzał, jak podczas gotowania wody prosto z kranu. W miejscach, gdzie woda jest szczególnie twarda lub gdzie kamień jest dużym problemem, filtr do wody naprawdę robi różnicę.