wt.. maj 28th, 2024

Biorąc pod uwagę, że laptopy i komputery stacjonarne MacBook kosztują więcej niż komputery PC, warto się zastanowić, czy naprawdę są tego warte i czym się różnią od zwykłego urządzenia.

Doświadczenie użytkownika jest bardzo ważne przy podejmowaniu decyzji, jaki typ komputera kupić. System operacyjny odgrywa dużą rolę w określaniu, czy to doświadczenie jest przyjemne, czy frustrujące. W tym przypadku laptop MacBook ma przewagę, system jest przejrzysty, prosty i co najważniejsze łatwy w użyciu.

Powody, dla których urządzenia MacBook są lepsze niż komputery PC

Wysokiej jakości i niezawodne laptopy MacBook

Wszystko z iPhone’a lub iPada zostanie zsynchronizowane z laptopem MacBook. Możesz zrobić zdjęcie, zapisać dokument, a nawet rozpocząć wysyłanie wiadomości e-mail na urządzeniu z systemem iOS, które automatycznie pojawi się na komputerze. Nie ma potrzeby zapisywania czegokolwiek na dysku w chmurze, wszystkie twoje urządzenia będą ze sobą współpracować bez żadnych problemów. W sprzedaży znajdziemy setki komputerów do wyboru, co utrudnia decyzję o zakupie, jednak istnieje mniej niż dziesięć komputerów Apple, które mają różne specyfikacje. Określenie swojego budżetu i potrzeb sprawi, że wybór modelu laptopa MacBook będzie bardzo prosty.

Dostępny jest ogromny wybór oprogramowania dla komputerów PC, które może zrobić prawie wszystko. Niektóre można pobrać bezpłatnie, a inne są płatne. Z drugiej strony laptopy MacBook są wyposażone w wiele przydatnych aplikacji, jak iMovie, Facetime, iTunes. Ponadto Mac App Store oferuje dużą liczbę aplikacji przeznaczonych specjalnie dla komputerów MacBook. I prawie wszystkie programy firmy Microsoft są zgodne z MacBookami, w tym Open Office. Dodatkowo komputery MacBook mają najlepsze ekrany na rynku z powłoką antyrefleksyjną i bez szczeliny powietrznej.

Macbook laptopy wielokrotnie okazywały się znacznie mniej podatne na wirusy i hakowanie niż komputery osobiste. Nadal będziesz musiał zachować ostrożność w Internecie, ale MacBook jest najbezpieczniejszym urządzeniem. Jeśli szukasz urządzenia najwyższej jakości, zbudowanego z niezwykłą dbałością o szczegóły, które będzie trwałe i niezawodne, laptop MacBook może być dla ciebie opłacalnym zakupem.