wt.. lip 23rd, 2024

Dłużnicy których posiadasz, wcale się nie kwapią, by oddać ci twoje pieniądze? Nie wiesz, co w takim przypadku zrobić, ewentualnie jakie inne kroki podjąć w celu egzekwowania ich należności? Oczywiście najpierw musimy dysponować nakazem zapłaty, lub prawomocnym wyrokiem jaki de facto potwierdzi, że takie pieniądze są nam należne jako potencjalnemu wierzycielowi.

Potem możemy się zdecydować na skorzystanie z usług firm windykacyjnych, choć taki ruch mało kiedy ma uzasadnione podstawy, a nawet można powiedzieć, że zupełnie zazwyczaj mija się z celem. Firmy windykacyjne mogą niewiele zrobić, oprócz podjęcia ewentualnej próby znalezienia ugody z dłużnikiem, a ich skuteczność jest bardzo niska o czym dosyć szybko się przekonamy. Dlatego dużo częściej spotykanym posunięciem, jest zaraz po otrzymaniu nakazy zapłaty skontaktowanie się z kancelarią komorniczą. Zajmie się ona nie tylko egzekwowaniem należności, ale też szeroko pojętą obsługą naszej sprawy, załatwi wszystkie w tym aspekcie niezbędne formalności, wdrożona zostanie w razie potrzeby egzekucja komornicza. Pewnie, że wszystko co związane ze wspomnianą egzekucją komorniczą, a więc namierzeniem majątku, zajęciem kont i środków jakie się na nich znajdują, realizuje wspomniana kancelaria komornicza, w ramach świadczonych dla nas usług. Pamiętajmy, że komornik zalicza się do funkcjonariuszy publicznych jacy posiadają odpowiednie kompetencje oraz uprawnienia, z jakich w ramach swojej pracy mogą korzystać.

Posiadasz dłużników jacy nie chcą spłacać swoich zobowiązań?

Kancelaria komornicza to miejsce w którym powinniśmy się pojawić

Wiele ważnych kwestii na temat egzekwowania długów, jakie poruszono i do których nawiązano powyżej, ma w pierwszej kolejności przedstawić nam jako wierzycielom optymalne dla nas rozwiązanie. Warto nie tylko zdawać sobie z tego sprawę, ale również być świadomym tego, co oferuje nam renomowana oraz profesjonalna kancelaria komornicza, w czym pomoże nam witryna internetowa egzekucja komornicza warszawa gdzie znajdziemy jedną z nich. Specjalizuje się ona w skutecznym odzyskiwaniu pieniędzy, obsłudze i doradztwie prawnym, a także egzekwowaniem alimentów.